JPN | PL
Strona główna Popularne Muzyka Rozrywka Sport Śmieszne
Strona 2 Wyniki wyszukiwania filmów dla:

Grzech Fatmagul Po Sセシーwacki 37

Prej dekadash e amortizuar, Bankers Petrolium shton rrugës e Kallmit në Fier

Prej dekadash rruga që lidh disa fshatra siç janë Kallm i vogël dhe i Madh ishin kthyer në problem shqetësues për banorët e kësaj zone.Një investim pr...

2018-11-15 01:33 1 Dailymotion

Dy aksidente në Sarandë, një i ri transportohet me helikopter drejt Tiranës

Një 18-vjeçar është aksidentuar pasditen e sotme në Sarandë. I riu i identifikuar si shtetasi Arbër Lybeshari po lëvizte me një motoçikletë, ku ka hu...

2019-05-22 00:32 0 Dailymotion

Makina shtyp nenën e dy fëmijëve - News, Lajme - Vizion Plus

http://www.vizionplus.tvhttps://facebook.com/VizionPlusTVhttps://twitter.com/VizionPlusTVNjë aksident i rëndë rrugor i mori jetën një gruaje, ndërkohë q...

2016-09-19 00:45 2 Dailymotion

Report TV - Kush janë ish-komisari e durrsaku i arrestuar për vrasjen e Çollakut

TIRANË - Ish-oficeri i policisë i shpallur në kërkim për vrasjen e Gazmend Çollakut (në foto), ka një karrierë të gjatë në polici. Ai ka qenë shefi...

2016-01-29 01:17 2 Dailymotion

Ora News - Shpërthimi i eksplozivit pranë banesës së kryebashkiakut të Matit, arrestohet 37 vjeçari

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UTNjë 37 vjeçar është arrestuar nga policia e Burrelit si autori i dyshuar i ngjarjeve të fundit me lëndë...

2018-05-08 01:26 1 Dailymotion